header
NÁBOROVÝ PROCES
Nechceme Vám pomoci nalézt jakoukoliv práci; chceme Vám dát práci, která Vám bude nejvíce vyhovovat!
Se správnou prací získáte více než jen zaměstnání. Správná práce má znatelný dopad na celkovou kvalitu Vašeho života. Pro nás je důležité, abychom byli viděni nejenom jako poradci našich zákazníků, ale také jako partner pro ty, kteří právě hledají zaměstnání. Jsme přesvědčeni, že naším úkolem je sestavit relevantní profil a zároveň najít tu správnou osobu takovým způsobem, který bude vyhovovat všem zúčastněným. Pokud k nám přijdete jako uchazeč, projdeme s Vámi následující kroky: 
 
Kontrola CV: V tomto prvním kroku se podíváme na ""tvrdá fakta"": Odpovídá Vaše kvalifikace požadavkům pozice? 
 
Pohovor: Každého vhodného uchazeče si zveme na pohovor, který vede jeden z našich HILL konzultantů. Pohovor je zároveň šancí i pro kandidáty, kteří dostanou možnost se představit, pohovořit detailně o svých zkušenostech a dovednostech a také se mohou zeptat na detaily ohledně pozice a zaměstnavatele.
 
HILL Competence Analysis©: Jedná se o testovací proces, který objektivně zjistí Vaši osobnostní a sociální orientaci, dovednosti, silné stránky, jednoduše nám pomůže Vás lépe poznat. Porovnáváme požadovaný profil pozice společně s individuálními charakteristikami kandidáta, abychom mohli objektivně rozhodnout, který z kandidátů se na pozici hodí nejvíce. Koneckonců cílem je, aby vznikl dobře fungující, dlouhodobý vztah mezi kandidátem a společností.
 
Prezentace: Jakmile jste vybráni do užšího kola mezi nejvhodnějšími kandidáty, máte příležitost se potkat přímo se svým budoucím zaměstnavatelem osobně, zeptat se na otázky a prezentovat své přednosti a silné stránky. V některých případech může být součástí setkání u zaměstnavatele i využití assessment centra, aby o Vás měl ještě jasnější představu, kdo vlastně jste. Hodně štěstí!
 
Podpis smlouvy: Zákazník si vybírá jednoho z kandidátů a dochází k upřesňování veškerých informací týkajících se pracovní smlouvy a dne nástupu.
 
Onboarding (pracovní adaptace): I přes to, že již nastupujete do svého nového zaměstnání, rádi s Vámi zůstaneme po Vašem boku prvních 100 dní, aby byl Váš start u nového zaměstnavatele co nejsnadnější. Jsme tady jak pro Vás, tak pro firmu. 
 
HILL Czech Republic
HILL Czech Republic

Mánesova 27
Praha 2, 120 00

 

+420 222 252 999

administration@hill-praha.cz