Filtrovat výsledky

          Vynulovat filtry

          MANAŽER KVALITY / TECHNICKÝ ŘEDITEL

          Popis společnosti

          Naším klientem je globální pěstitel a dodavatel čerstvých produktů, zejména různých druhů salátů. Firma je jedním z největších pěstitelů zeleniny v Evropě; zabývá se také potravinářskou produkcí a obchodem. Hlavní závod v ČR a místo výkonu práce je v Přerově nad Labem (25 Km - 20 min jízdy z Prahy - Černého Mostu).

          Pozice: Požadavky a podrobnosti

          Na této pozici budete zodpovědný/á za:

          zajištění celkové kvality, včetně dodržování právních požadavků a plnění jakostních norem (ISO, EFSIS, BRC)
          zajištění hygienických požadavků, včetně HACCP
          řízení oddělení včetně plánování a dodržování rozpočtu
          kontrolu časových harmonogramů a zajištění včasného dokončení všech projektů
          audity dodavatelů a udržování vztahů s klienty, zejména s jejich technickými odborníky
          řízení laboratorních činností
          zajištění rozvoje dovedností zaměstnanců, motivace podřízených a plánování nástupnictví

          Požadavky na pozici

          Vhodní kandidáti splňují následující kritéria:

          vysokoškolské vzdělání v oboru zemědělství/potravinářství
          minimálně 3 roky praxe v oboru chlazených potravinářských produktů
          zkušenost s řízením kvality, certifikace v oblasti bezpečnosti potravinářských výrobků
          zkušenost s jednáním s obchodními řetězci v oblasti norem a standardů
          dobrá znalost angličtiny

          Nabídka

          Nabízíme:

          pravidelní vzdělávání, profesní růst
          flexibilní pracovní dobu a možnost občas pracovat z domova
          dobré finanční ohodnocení, bonusy

          Máte zájem ?

          Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat. Projekt vede Mgr. Ivana Pavlíčková, Senior Consultant, tel. 222 252 999.

          Město / kraj

          Praha, Středočeský kraj

          Plat

          Popis pozice

          • Status Výběrové řízení
          • Země Česká Republika
          • Obor
          Konzultant
          Ivana Pavlíčková