Filtrovat výsledky

Vynulovat filtry

MANAGING DIRECTOR CZ/SK, Brno

Popis společnosti

Naším partnerem je jeden z nejvýznamnějších dodavatelů obráběcích strojů na světě. Jedná se o prémiového výrobce s dlouholetou tradicí a produkty vysoké švýcarské kvality.

Pozice: Požadavky a podrobnosti

Hlavní zodpovědnosti:

Vedení české a slovenské pobočky
Zodpovědnost za hospodářské výsledky
Nastavení strategií a plánů pro obě země
Zajištění úzké spolupráce mezi jednotlivými odděleními
Motivace zaměstnanců ke společnému dosažení cílů
Budování a udržování dobrých vztahů se zákazníky
Reprezentace společnosti, obchodní činnost

Požadavky na pozici

Profil vhodného kandidáta:

Technické vysokoškolské vzdělání (ideálně podpořené ekonomickým vzděláním)
Nejméně 10 let obchodní praxe v oblasti strojírenství
Manažerské zkušenosti s vedením společnosti, popř. obchodního oddělení
Strategické a obchodní myšlení, orientace na výsledek, tah na branku
Přirozená autorita, schopnost motivovat tým a dělat manažerská rozhodnutí
Zkušenosti v mezinárodní společnosti velkou výhodou
Pokročilá znalost anglického jazyka podmínkou
Čeština/Slovenština jako rodný jazyk

Nabídka

Nabízíme:

Výzvu čelit náročným úkolům
Širokou škálou kompetencí pro seberealizaci
Vedení týmu zapálených profesionálů
Možnost pracovat s vysoce kvalitními produkty
Odpovídající finanční ohodnocení a další firemní výhody

Máte zájem ?

Máte zájem být tím, kdo významně posílí postavení společnosti na trhu v České republice a na Slovensku? Kontaktujte nás! Těšíme se na vaše životopisy! Vaše materiály považujeme za důvěrné.

Město / kraj

Jihomoravský kraj, Brno

Plat

Popis pozice

  • Status Pohovory
  • Země Česká Republika
  • Obor Strojírenství
Konzultant
Dagmar Přibylová