Filtrovat výsledky

          Vynulovat filtry

          MANAGING DIRECTOR CZ/SK, Brno

          Popis společnosti

          Naším partnerem je jeden z nejvýznamnějších dodavatelů obráběcích strojů na světě. Jedná se o prémiového výrobce s dlouholetou tradicí a produkty vysoké švýcarské kvality.

          Pozice: Požadavky a podrobnosti

          Hlavní zodpovědnosti:

          Vedení české a slovenské pobočky
          Zodpovědnost za hospodářské výsledky
          Nastavení strategií a plánů pro obě země
          Zajištění úzké spolupráce mezi jednotlivými odděleními
          Motivace zaměstnanců ke společnému dosažení cílů
          Budování a udržování dobrých vztahů se zákazníky
          Reprezentace společnosti, obchodní činnost

          Požadavky na pozici

          Profil vhodného kandidáta:

          Technické vysokoškolské vzdělání (ideálně podpořené ekonomickým vzděláním)
          Nejméně 10 let obchodní praxe v oblasti strojírenství
          Manažerské zkušenosti s vedením společnosti, popř. obchodního oddělení
          Strategické a obchodní myšlení, orientace na výsledek, tah na branku
          Přirozená autorita, schopnost motivovat tým a dělat manažerská rozhodnutí
          Zkušenosti v mezinárodní společnosti velkou výhodou
          Pokročilá znalost anglického jazyka podmínkou
          Čeština/Slovenština jako rodný jazyk

          Nabídka

          Nabízíme:

          Výzvu čelit náročným úkolům
          Širokou škálou kompetencí pro seberealizaci
          Vedení týmu zapálených profesionálů
          Možnost pracovat s vysoce kvalitními produkty
          Odpovídající finanční ohodnocení a další firemní výhody

          Máte zájem ?

          Máte zájem být tím, kdo významně posílí postavení společnosti na trhu v České republice a na Slovensku? Kontaktujte nás! Těšíme se na vaše životopisy! Vaše materiály považujeme za důvěrné.

          Město / kraj

          Jihomoravský kraj, Brno

          Plat

          Popis pozice

          • Status Pohovory
          • Země Česká Republika
          • Obor Strojírenství
          Konzultant
          Dagmar Přibylová