diagram

Metody

"Proč je pro nás metodologie tak důležitá? Protože v ni věříme, a protože nás odlišuje od jiných společností na trhu. Samozřejmě, že metodologií to nekončí, naší silnou stránkou je i schopnost se rychle a přesně dostat k jádru věci. V konečném důsledku jde o důležitá rozhodnutí, která stojí čas a peníze. Hodiny a dny našeho života."
 
HILL Competence Analysis
 
Jsme přesvědčeni, že samotné pohovory nedokáží odhadnout a posoudit člověka v celé jeho komplexnosti. Zejména v situacích, kdy není času nazbyt. Proto naši psychologickou diagnostiku HILL Competence Analysis používáme ve všech našich službách. Umožňuje nám odhalovat skrytý potenciál kandidátů, vhodnost na pozici i do týmu a určuje, na co se zaměřit v dalším rozvoji. 
 
Nebojte se, neplýtváme ani Vaším časem, ani penězi. Kandidáti vyplňují pouze ty moduly, které jsou pro pozici v daný moment relevantní. Výsledky můžete obdržet i v estonštině, mandarínštině či rumunštině. 28 jazykových mutací nám dává hodně flexibility.   
 
Strukturovaný osobnostní dotazník
 
Hodí se kandidát na pozici i svou osobností? Na základě odpovědí na 288 tvrzení vytvoříme sofistikovaný profil pro každého kandidáta, abychom blíže poznali jeho chování v různých životních situacích.
 
Výkonové subtesty
 
Řešení logických úloh, verbální dovednosti, paměť: má kandidát rozvinuté tyto schopnosti? Na co je třeba si dát pozor? Na tyto otázky pro Vás najdeme odpovědi. 
 
Profil profesních zájmů
 
Naše individuální kariérní cíle náš ženou dopředu. Poznejte své osobní zájmy a preference, které pomohou podpořit Váš rozvoj.
 
Manažerský dotazník
 
Nejen naše schopnosti jsou důležité. Styl vedení by měl být v souladu s firemní kulturou. My se v rámci analýzy managementu zaměřujeme na techniku a styl vedení. Poté můžeme společně s Vámi naplánovat a zacílit další rozvoj. 
 
Dotazník prodejních dovedností
 
Kdo je ideální obchodník? Různé situace i produkty vyžadují různé prodejní styly. My Vám ukážeme, jak člověk přistupuje k jednotlivým fázím prodeje. Tyto výsledky Vám umožní nastavit konkrétní opatření vedoucí k rozvoji obchodního potenciálu. 
 

Test pozornosti a koncentrace

Nepřesná účetní? Pilot, který má problémy se soustředěním? Díky testu koncentrace a pozornosti jsme schopni jasně a objektivně posoudit pravděpodobnou rychlost a přesnost odváděné práce.
 

Dotazníky na míru

 
Je pro Vás úspěšnost a efektivita Vašich HR aktivit důležitá? Pomůžeme Vám spolehlivě zjistit stávající stav ve Vaší společnosti. Vypracujeme pro Vás dotazníky na míru, které přinesou informace, jež potřebujete zjistit a jež jsou důležité právě pro Vaši společnost. 
 
Naše profesionálně vytvořené dotazníky jsou krátké a jednoduché; jejich jazyk i formulace jsou pečlivě vytvořeny tak, aby zajistily, že dotazník bude srozumitelný pro zaměstnance na všech úrovních. Zaměstnanci mohou vyplnit dotazník jak on-line, tak ve formě tužka-papír. V obou případech je zpracujeme rychle. Ať už byste rádi využili nové dotazníky, či rozšířili ty stávající z minulých průzkumů a šetření, v obou případech pracujeme rychle, abychom vám poskytli podklady pro rozhodnutí, která povedou Vaši společnost k ještě lepším výsledkům.