Jak najdu toho správného člověka na volnou pozici?

Není snadné najít tu správnou osobu, která se na danou pozici hodí odborně i lidsky. Ušetřete svůj čas a energii: hledání vhodných kandidátů je nejen naší vášní, ale máme s ním i dlouholeté zkušenosti.  

Hill 3valuation

Hill 3valuation

Trojrozměrné hodnocení

Nástroj HILL 3valuation je jedinečným prostředkem k hodnocení současných kompetencí Vašich zaměstnanců velmi "holistickým" způsobem. Stejně jako GPS využívá tři body k určení polohy, naše trojrozměrná matoda se zaměřuje na tři klíčové faktory: potenciál, efektivitu a účinnost.

Přečtěte si více
Analýza kompetencí

Analýza kompetencí

Udržte svůj tým ve vrcholné formě s pomocí HILL Competence Check

Rozpoznat silné stránky a potenciál Vašeho týmu je klíčem k budoucímu růstu Vaší společnosti. Služba HILL Competence Check vám poskytne všechny informace potřebné k posouzení potenciálu Vašeho týmu a také určí případné oblasti k rozvoji.

Přečtěte si více
Analýza manažerských kompetencí

Analýza manažerských kompetencí

Ujistěte se, že máte ve společnosti ty správné leadery díky HILL Leadership Check

Naplňují Vaši manažeři plně svůj potenciál? Je jejich styl vedení ve shodě s potřebami Vaší společnosti? Služba HILL Leadership Check je navržena tak, aby Vám odpověděla na tyto otázky a zároveň aby vám poskytla taková řešení, která budou maximalizovat efektivitu vedení.

Přečtěte si více
HILL Match-Up

HILL Match-Up

Jak úspěšně sestavit tým

Nezáleží, jak velká nebo malá firma jste. Dát dohromady tým zaměstnanců tak, aby byli schopni kvalitně spolupracovat, může být někdy obtížnější, než se zdá. Se službou HILL Match-Up naleznete kompatibilní zaměstnace – sladění týmu nikdy nebylo jednodušší.

Přečtěte si více
Analýza prodejních dovedností

Analýza prodejních dovedností

Zvyšte svůj obchodní potenciál pomocí HILL Sales Force Check

Někdy nezáleží tolik na tom, jak dobrý Váš produkt či služba je, ale jak jej Vaši zaměstnanci prezentují a prodávají.

Přečtěte si více
Strategické plánování lidských zdrojů

Strategické plánování lidských zdrojů

Pro zítřejší rozhodnutí plánujte již dnes

Nehledět v současném globalizované světě do budoucna může mít katastrofické následky. Není však třeba se strachovat, se strategickým plánováním lidských zdrojů ve spolupráci se společností HILL se zaměříte jak na krátkodobé, tak na dlouhodobé plánování. 

Přečtěte si více
HILL Talent Finder

HILL Talent Finder

Hledejte své zaměstnance s pomocí HILL Talent Finder (vyhledávání talentů)

Hledat zaměstnance na volné pozice může být bez správného nástroje těžký úkol. Program HILL Talent Finder je navržen tak, aby zajistil co možná nejhladší a nejjednodušší proces, jak je to jen možné.  

Přečtěte si více
HILL Golden Selection

HILL Golden Selection

Proaktivní forma poradenství v oblasti náboru

V rámci služby HILL Golden Selection Vám poskytneme konzultanta, který se stane dokonalým prostředníkem mezi Vaší firmou a Vašimi budoucími zaměstnanci. Zaměřujeme se na dlouhodobou práci s kandidáty s vysokým růstovým potenciálem a propojujeme je s vybranými společnostmi v naší globální síti.

Přečtěte si více
Development centrum

Development centrum

Podpořte a inspirujte svůj tým tak, aby dosahoval těch nejlepších výsledků

Věděli jste, že většina zaměstnanců využívá pouze 1/16 svého potenciálu? Stejně jako roste společnost, tak i zaměstnanci dosahují lepších výsledků, pokud jsou jim poskytovány příležitosti pro další rozvoj. Společnost HILL se zaměřuje i na propojení osobních cílů jednotlivců s firemními cíli.

Přečtěte si více
Online nástroj výběru HILL FineFit

Online nástroj výběru HILL FineFit

Najděte ideálního kandidáta s HILL FineFit Entry

V dnešním světě řízeném internetem jsou všelijaké aplikace nepostradatelným nástrojem v téměř každém aspektu pracovního i osobního života. Nabízíme Vám dokonalou aplikaci pro HR a vyhledávání kandidátů: HILL FineFit Entry!

Přečtěte si více
HILL Treasure hunting

HILL Treasure hunting

Hledejte ty nejlepší kandidáty pomocí metody HILL Treasure Hunting

Pokud jde o hledání a přijímání nových zaměstnanců, význam profesionálního přístupu k lidským zdrojům nelze podceňovat. Naučit se správně a efektivně využívat nástroje, které má HR oddělení k dispozici, může být velkým přínosem pro malé i velké firmy. Proškolení v metodě HILL Treasure Hunting Vám poskytně přesně tuto konkurenční výhodu.

Přečtěte si více